Opinie o Nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Odkurzacze do suchych zanieczyszczeń Ehrle

Odkurzacz EHRLE POWER JET 640 INOX CYKLON 76L – 3300W

Odkurzacz EHRLE POWER JET 640 INOX CYKLON 76L – 3300W
Odkurzacz EHRLE POWER JET 640 INOX CYKLON 76L – 3300W

Power Jet 640 inox CYKLON. Profesjonalny odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń wyłącznie suchych. Wyposażony w trzy silniki załączane niezależnie. Ich duża siła ssąca powoduje, że sprawdzają się w ciężkich zadaniach i na dużych powierzchniach, a długość węża ssącego można przedłużyć do 10 m. Pojemność odkurzacza 76 l sprawia, że nie jest wymagane częste opróżnianie. Zbiornik główny zbudowany jest ze stali chromowej (nierdzewnej).

Cyklon - separator odśrodkowy. Oddziela zanieczyszczenia w poszczególnych komorach w zależności od masy zanieczyszczeń. Zastosowanie cyklonu zwiększa efektywność filtracji. Główną cechą filtracji jest niemal stałe podciśnienie praktycznie bez względu na ilość zebranych zanieczyszczeń.

Odkurzacz dostarczany jest standardowo z filtrem CARTRIDGE oraz filtrem-workiem bawełnianym ( filtracja 10 mikronów).

POWER JET 640 Cyklon jest przystosowany do długiej ciągłej pracy. Ma zastosowanie w przemyśle, warsztatach, magazynach czy gospodarstwach rolnych. Bardzo dobrze sprawdza się przy sprzątaniu poremontowym.

Do wózka zbiornika głównego można domontować opcjonalną, metalową ssawę przednią. Ma zastosowanie do równych twardych posadzek.

WYMIARY: wysokość  95 cm / średnica 50 cm / waga 37 kg

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni

Cena: 3 934,00 zł (netto: 3 198,37 zł )
szt.

Odkurzacz profesjonalny EHRLE JET DRY (PPL) 16l – 1150W

Odkurzacz profesjonalny EHRLE JET DRY (PPL) 16l – 1150W
Odkurzacz profesjonalny EHRLE JET DRY (PPL) 16l – 1150W

EHRLE JET DRY. Mały, poręczny, profesjonalny odkurzacz do zanieczyszczeń suchych wyposażony w ergonomiczną rączkę do przenoszenia.Na obudowie znajdują się miejsca do nakładania nieużywanych akcesoriów co bardzo pomaga w trakcie sprzątania i konieczności szybkiej wymiany końcówki. Duża siła ssania zapewnia skuteczność pracy, a trwała i prosta konstrukcja jego niezawodność.

Idealny do hoteli, biur, sklepów, pomieszczeń mieszkalnych, prac porządkowych i poremontowych na niewielkich powierzchniach.

Odkurzacz wyposażony jest w akcesoria, które umożliwiają pracę na powierzchniach twardych, gładkich oraz dywanowych. Silnik ma jedynie 1200 W jednak dużą siłę ssania co czyni go skutecznym urządzeniem.

Wytrzymałość, niezawodność,oraz niski koszt akcesoriów powoduje, że jest chętnie wybieranym odkurzaczem.

Stosowanie standardowego filtra antybakteryjnego - SANITFILTER oraz dodatkowo worka papierowego daje bardzo wysoką czystość filtrowanego powietrza.

Funkcja: na sucho

WYMIARY: wysokość  48 cm / średnica 37 cm / waga 9,0 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 650,00 zł (netto: 528,46 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony